خدمات هواپیمایی آسمان

فرازشید سیر دفتر فروش پروازهای چارتر هواپیمایی آسمان

هواپیمایی ایران آسمان

شرکت هواپیمایی آسمان در سال ۱۳۵۹ از ادغام چهار شرکت هوایی ایر تاکسی ، پارس ایر ، ایر سرویس و هور آسمان تشکیل یافت . هواپیمایی آسمان هم اکنون وسیع ترین شبکه پروازی به شهرهای داخلی با تاکید بر پرواز به مناطق محروم کشور را دارد .

آسمان ایرلاین

آسمان برای پوشش هر چه بهتر شبکه پروازی خود ، سه مرکز پروازی به ترتیب در تهران ، شیراز و مشهد دایر کرده است. هر یک از سه مرکز یاد شده ، خدمه پروازی و آشیانه های تعمیر و نگهداری مستقل دارند تا از این طریق ضمن جذب و آموزش نیروی متخصص بومی ، پروازهای روزانه از استقلال کافی برخوردار باشند .

خدمات هواپیمایی آسمان

هواپیمایی آسمان در سال ۱۳۸۱ به صندوق بازنشستگی کشوری واگذار شد . این امر سبب شده تا آهنگ رشد و توسعه آسمان بیش از پیش فرونی یابد . آسمان از بدو تاسیس تا کنون دو شاخص مهم یعنی توسعه ناوگان و توسعه توانمندی های فنی – عملیاتی شرکت را مد نظر داشته و در این راه به نتایج مهمی دست یافته که از آن جمله می توان عضویت در مجامع معتبر هوایی جهان همچون یاتا ، نرخ صعودی جابجایی مسافر ، گسترش شبکه پروازی ، جذب و آموزش نیروی متخصص ، ساخت آشیانه ها و کارگاه های متعدد مهندسی تعمیرات و دریافت گواهینامه های بین المللی از سازمان های معتبر هوایی اشاره کرد.

ایرلاین آسمان

آخرین گواهینامه معتبر اخذ شده در این خصوص IOSA  خوانده می شود که از سوی یاتا برای آسمان صادر شده است .

هواپیمایی آسمان همچون سایر خطوط هوایی جهان به ایمنی پروازهای خود قبل از هر شاخص دیگری توجهی خاص دارد . از این رو با ایجاد سیستم مدیریت ایمنی که در اصطلاح اس.ام.اس خوانده می شود ، آخرین رهیافت های جهانی ایمنی را در سازمان خود اعمال و دیده بانی می کند تا از این طریق سفری امن و راحت را برای شما فراهم نماید.

پرواز امن با هواپیمایی آسمان

هواپیمایی آسمان هم اکنون با ۲۹ فروند هواپیما به ۴۵ شهر داخلی و ۹ کشور خارجی پرواز منظم برنامه ای دارد .

گواهی نامه های هواپیمایی آسمان

آخرین گواهینامه بین المللی آسمان IOSA  است که از سوی یاتا صادر می شود . یاتا به منظور دیده بانی عملکرد شرکتهای هواپیمایی جهان ، آزمونی رسمی برگزار می نماید تا از صحت عملکرد شرکتهای هوایی مطمئن گردد . این آزمون و گواهینامه آن در واقع IOSA خوانده می شود .

هواپیمایی آسمان از دو سال پیش موفق به کسب این گواهی شده است .  یاتا برای این آزمون موارد زیر را بررسی می نماید :

مدیریت سیستمها و روشهای همکاری

عملیات پروازی

مدیریت کنترل پروازها – دیسپچ

مهندسی تعمیرات و نگهداری

مدیریت کابین مسافران

خدمات فرودگاهی

عملیات بار

ایمنی پروازی

پرواز آسمان ایرلاین

مراکز پروازی هواپیمایی آسمان

 • تهران
  • تهران در واقع دفتر و مرکز پرواز اصلی هواپیمایی آسمان محسوب می شود . تهران با ۵ آشیانه و کارگاه های تعمیراتی ، بیشترین توان تعمیراتی ناوگان آسمان و سایر مشتریان شرکت را به خود اختصاص داده است .در حال حاضر بیشترین پروازهای آسمان از مبداء تهران به سایر نقاط انجام می گیرد ولی شرکت همواره در صدد ایجاد مراکز پروازی در سایر شهرستان ها بوده که از آن جمله می توان به شیراز و مشهد و در آینده به تبریز اشاره کرد .
 • شیراز
  • مرکز پروازی شیراز در سال ۱۳۷۲ تاسیس شد . هدف از تاسیس این مرکز ارایه پرواز به شهرهای جنوبی با توجه به کاهش هزینه های جاری بوده است . مرکز شیراز هم اکنون ۱۰ فروند هواپیما دارد که به بیش از ۱۵ شهر داخلی و خارجی پرواز می کنند . آشیانه و کارگاه های تعمیراتی شیراز علاوه بر انجام تمامی چکهای سبک تا سنگین هواپیماهای ای . تی آر بازرسیهای جاری هواپیماهای فوکر را نیز انجام می دهد .
 • مشهد
  • مرکز پروازی مشهد در سال ۱۳۸۴ تاسیس شد . هدف از تاسیس این مرکز ، ارایه بهتر و سریع تر پرواز به شهرهای مجاور و پرواز های آسیانه میانه بوده است . آشیانه تعمیراتی مشهد در سال ۱۳۸۸ به بهره برداری رسید و هم اکنون یکی از مجهزترین آشیانه های تعمیراتی کشور محسوب می شود .

 

دفاتر هواپیمایی آسمان

آژانس مسافرتی فرازشید سیر دفتر فروش پروازهای چارتر هواپیمایی آسمان

آژانس مسافرتی با در نظر گرفتن کیفیت و امنیت پروازی اقدام به رزرو و صدور پروازهای چارتری داخلی و خارجی هواپیمایی آسمان نموده است و به عنوان یکی از آژانسهای انبوه فروش پروازهای چارتری آسمان در بین آژانسهای مسافرتی شناخته می شود. که این اقدام باعث کاهش نرخ و هزینه سفر مسافرین گرامی می گردد.

در حال حاضر آژانس فراشید سیر در مسیرهای زیر به صورت سالیانه و فصلی اقدام به پیش فروش و فروش پروازهای چارتری می نماید:

پروازهای چارتری داخلی هواپیمایی آسمان

 

تهران  / کیش / مشهد / قشم / شیراز

پروازهای چارتری خارجی هوپیمایی آسمان

 

بلیط چارتر آسمان دبی (امارات متحده عربی)/ بلیط چارتر آسمان استانبول (ترکیه) / دوشنبه (تاجیکستان) / کابل (افغانستان) / ایروان (ارمنستان )

پروازهای چارتری آسمان

بلیط چارتر آسمان

جهت رزرو بلیط های چارتری و ارزان قیمت آسمان با آژانس مسافرتی فرازشید سیر در تهران تماس بگیرید

02147620660

همچنین برای مشاهده لیست پروازهای ارزان قیمت چارتری در حال اجرای فرازشید سیر اینجا کلیک کنید

کلمات کلیدی

 • تی چارتر
 • تي چارتر
 • تیچارتر
 • تی چارتر بلیط هواپیما
 • پرواز آسمان
 • پروازهای چارتر داخلی
 • تي جارتر
 • چارتر آسمان
 • بلیط چارتر داخلی
 • تی چارتری
 • پرواز اسمان
0 0 رای
امتیازدهی به مقاله