پروازهای چارتر آنکارا ترکیه

مجری مستقیم فروش بلیط چارتری به مقصد آنکارا با هواپیمایی : ماهان ، ایران ایر ، تابان ، پگاسوس ، اطلس جت

بلیط چارتر آنکارا با پروازهای ارزان قیمت چارتری فرازشید سیر هزینه سفرهای خود را 10٪ تا 50٪ کاهش دهید.

فرازشید سیر چارتر کننده پروازهای آنکارا با هواپیمایی ترکیش ،ایران ایر ، ماهان ایر ،اطلس جت

جهت مشاهده برنامه پروازهای چارتر آنکارا  ( بلیط چارتر آنکارا ) می توانید به لیست زیر مراجعه نمایید

پروازهای ارزان قیمت و چارتر آنکارا ترکیه

خرید آنلاین بلیط هواپیما  کلیه ایرلاینها و کلیه مسیرها در سرتاسر دنیا بدون محدودیت

نکته قابل توجه مشتریان محترم پروازهای چارتری آنکارا  به دلیل نرخ پائین و متقاضی زیادی که دارند قابلیت کنسلی و تغییر تاریخ نداشته و در صورت تغییرات هزینه آن بسیار چشمگیر خواهد بود از این رو در انتخاب پرواز خود دقت لازم را مبذول فرمایید.

همچنین کلیه پروازها به فرودگاهای مبدا و مقصد دقت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با یک تماس با فرازشید سیر از راهنمایی ها و مشاوره پرسنل دلسوز فرازشید سیر بهرمند گردید.

همچنین در صورتی که تجربه پرواز با ایرلاین ها و هواپیمایی های درج شده در لیست ندارید پیشنهاد می کنیم به جدول رضایتمندی مشتریانی که از این پروازها استفاده کردند نگاهی بیاندازید.

خبرنامه پیامکی

مسافرین محترم می توانند با عضویت در خبرنامه پیامکی از آخرین نرخ های بلیط آنکارا مطلع گردد.
عضویت و هزینه پیامک های دریافتی کاملا رایگان می باشد

نظرسنجی پروازهای آنکارا

 • لطفا کدامنیت بالارا دقیقا وارد نمایید

معیارهای درنظر گرفته شده برای ایرلاینها

تعداد پروازهای هفتگی ، نرخ پرواز ، ساعات پروازی مناسب ، خدمات پرواز ، نوع هواپیما ، عدم تاخیر پرواز و …

بلیط چارتر آنکارا

آژانس مسافرتی فرازشید سیر به عنوان یکی از پر فروشترین آژانسهای پرواز چارتری در کلیه فوصل سال به آنکارا پرواز چارتر روزانه و هفتگی دارد. در حال حاضر بلیط چارتر آنکارا با هواپیمایی های ماهان / ایران ایر / تابان به صورت پروازهای منظم هفتگی برقرار می باشد. همچنین در فصل های مسافر خیز این شرکت اقدام به فروش بلیط چارتر آنکارا با پروازهای اطلس جت / پگاسوس  می نماید. پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات از آخرین پیشنهادات شگفت انگیز در مسیر آنکارا در خبرنامه پیامکی فرازشید سیر عضو شوید.

در خبرنامه پیامکی پروازهای چارتر آنکارا عضو شوید تا از پیشنهادات شگفت انگیز فرازشید بی خبر نمونید

به همین سادگی

خرید آنلاین بلیط هواپیما  کلیه ایرلاینها و کلیه مسیرها در سرتاسر دنیا بدون محدودیت

سفر شما تمامی ندارد ؟ آیا قصد ادامه مسیر دارید ؟ آیا نیاز به پروازهای داخلی و بین شهری ترکیه دارید؟ اصلا نگران نباشید رزرواسیون آنلاین فرازشید سیر در خدمت شماست.

تمامی مسیرهای هوایی ترکیه در دستان شماست

برای مشاده اطلاعات گردشگری آنکارا ترکیه اینجا کلیک نمایید

 درباره آنکارا

شهر آنکارا در مرکز آناتولی، بر لبه شرقی فلات بزرگ و مرتفع آناتولی در ارتفاع 850 متری قرار گرفته است. این استان، استپی حاصلخیز غالبا از گندم است، با نواحی جنگلی در شمال شرق. این استان از شمال با استان های چانکیری و بلو، از غرب با اِسکی شِهیر و از شرق با استان کیر شِهیر هم مرز است.
تاریخ این منطقه به عصر برنز و تمدن هاتی ها بر می گردد که در هزاره دوم قبل از میلاد توسط هیتی ها، در قرن دهم قبل از میلاد توسط فرنگی ها و سپس توسط لیدیا ای ها و فارس ها جایگزین شد. بعد از این ها غلاطیه ای ها آمدند. از نژاد سلت اولین کسانی بودند که در قرن سوم قبل از میلاد آنکارا را پایتخت خود قرار دادند. این شهر در آن زمان آنکیرا نام داشت، به معنی لنگر که یکی از قدیمی ترین کلمات در زبان سلتی های دریا دوست بوده است.
این شهر متعاقبا به دست رومی ها و سپس اهالی روم شرقی افتاد. سلطان آلپ ارسلان سلجوقی در زمان فتح مالازگیرت در 1071 راه آناتولی را به روی ترک ها گشود. سپس در 1073 آنکارا را که یک موقعیت مهم برای ترابری ارتش و منابع طبیعی به قلمرو ترکیه بود تصاحب کرد. این شهر یک مرکز مهم فرهنگی، بازرگانی و هنری در زمان رومی ها و یک مرکز بازرگانی مهم در مسیر کاروان ها به سمت شرق در زمان عثمانی ها بود.
در حدود قرن نوزدهم از اهمیت آن کاسته شد. مجددا زمانی که کمال آتاتورک آن را به عنوان یک پایگاه برای این که از آن جا جنگ آزادی را رهبری کند، انتخاب کرد، این شهر تبدیل به یک مرکز مهم شد. در نتیجه، نقش این شهر در جنگ و همچنین موقعیت استراتژیک آن، آنکارا را در 13 اکتبر 1923 به عنوان پایتخت جمهوری جدید ترکیه معرفی کرد.

خرید در آنكارا

بازدید کنندگان از این شهر معمولا مایل هستند از فروشگاه های قدیمی در چیکریکچیلار یوکوشو نزدیک اولوس دیدن کنند. خیابان مسگران (باکیرجیلار چارشیسی) محبوبیت خاصی دارد و بسیاری از اشیای جالب قدیمی و جدید را، علاوه بر اشیای مسی، می توان در این جا یافت، مانند جواهرات، فرش، لباس، عتیقه جات و کارهای سوزن دوزی شده. با رفتن به بالای تپه به سمت دروازه ارگ، می توانید مغازه های جالب بسیاری را ببینید که ادویه جات، میوه های خشک شده، آجیل و هر نوع محصول دیگری را می فروشند.
مراکز خرید مدرن بیشتر در کیزیلای و در خیابان تونالی هیلمی واقع در چانکایا یافت می شوند. این منطقه شامل بازار مدرن کاروم و همچنین برج آتاکوله در چان کایا می باشد. از بالای آتاکوله در ارتفاع 125 متری، منظره با شکوهی بر فراز تمام شهر وجود دارد. رستوران چرخانی نیز وجود دارد که در آن می توان به شکل آسوده تری از کل چشم انداز لذت برد. گالریا در اومیت کوی، مرکز بیل کنت، آرمادا در سوگوت اوزو، میگروس آکْکپرو و کارفور در باتیکِنْت سایر فرصت ها برای یک خرید مدرن هستند.

مکان های دیدنی آنكارا

آنیتکابیر (مقبره آتاتورک)

واقع بر روی یک تپه خیره کننده در بخش آنیتپ شهر، مقبره کمال آتاتورک، موسس جمهوری ترکیه، قرار گرفته است. این مکان که در 1953 کامل شده، یک هم جوشی شگفت انگیز بین ایده های معماری باستانی و مدرن است و به عنوان یک دستاورد معماری مدرن ترکیه بدون رقیب باقی مانده است. در این جا یک موزه که مجسمه مومی آتاتورک را در خود جای می دهد، وجود دارد و نوشته ها، نامه ها و اشیایی متعلق به آتاتورک، همچنین نمایشگاهی از عکس هایی که لحظات مهم در زندگی او و در تاسیس جمهوری را ضبط کرده اند، دیده می شوند. آنیتکابیر همه روزه و موزه هر روز غیر از روز های دوشنبه باز هستند. در طول شب های تابستان یک نمایش نور و صدا در اين محل اجرا می شود.

ارگ آنکارا

زیر بنای این ارگ توسط غلاطیه ای ها بنا شد و توسط رومی ها تکمیل شد. رومی های شرقی و سلجوقی ها بازسازی ها و الحاقاتی را انجام دادند. ناحیه اطراف و داخل ارگ که قدیمی ترین بخش آنکارا است، حاوی بسیاری از نمونه های ظریف معماری سنتی است. همچنین نواحی سرسبزی برای استراحت وجود دارند. بسیاری از خانه های بازسازی شده سنتی ترکیه در محوطه ارگ با تبدیل شدن به رستوران هایی که غذاهای محلی و بین المللی سرو می کنند، زندگی جدیدی را پیدا کرده اند.

سالن تئاتر رومی ها در آنکارا

بقایایی شامل صحنه و پشت صحنه را می توان در خارج از ارگ مشاهده کرد. تندیس های رومی که در این جا یافت شده اند، در موزه تمدن های آناتولی ارائه می شوند. محوطه تماشاچیان هنوز در دست حفاری است.

معبد آگوستوس در آنکارا

این معبد در بخش اوموس این شهر قرار دارد. این مکان توسط پادشاه غلاطیه ای، پیلامنس در 10 بعد از میلاد به یادبود آگوستوس ساخته شد و در قرن دوم توسط رومی ها بر روی دژ باستانی آنکارا بازسازی شد. اهمیت این مکان به خاطر وجود مقبره آنکیرانوم است، روحی که از پیمان سیاسی آگوستوس که جزئیات دستاورد های او را شرح می دهد و به زبان های لاتین و یونانی بر دیوارهای معبد حک شده، محافظت می کند. در قرن پنجم این معبد توسط رومی های شرقی به یک کلیسا مبدل شد.

موزه تمدن های آناتولی در آنکارا

موزه تمدن های آناتولی به ورودی ارگ نزدیک است. یک بازار سرپوشیده قدیمی به زیبایی بازسازی شده و هم اکنون یک مجموعه خارق العاده و منحصر از آثار پالئولیتیک، نئولیتیک، هاتی، هیتی، فرنگی ها، یورارتین ها و رومی ها و نمونه های برجسته از گنج های لیدیاای ها را در خود جای می دهد. هر روز به غیر از دوشنبه ها باز است. در طول تابستان موزه هر روز باز است.

موزه فرهنگ شناسی در آنکارا

موزه فرهنگ شناسی مقابل خانه اپرا در بلوار طلعت پاشا قرار دارد. در این جا یک مجموعه نفیس از هنرهای دستی مربوط به فرهنگ عامه، همین طور کارهای دستی مربوط به مساجد سلجوقی و عثمانی موجود است. هر روز غیر از دوشنبه ها باز است.

موزه نقاشی و مجسمه سازی در آنکارا

موزه نقاشی و مجسمه سازی نزدیک به موزه فرهنگ شناسی است و یک مجموعه غنی از هنر ترک از اواخر قرن 19 تا امروز را در خود جای می دهد. همچنین گالری هایی برای نمایش مهمان وجود دارند. همه روزه غیر از دوشنبه ها باز است.

موزه جنگ آزادی در آنکارا

موزه جنگ آزادی در خیابانی که از میدان اولوس جدا می شود از سمتی به سمت دیگر به صورت مورب قرار گرفته است و در اصل اولین ساختمان پارلمان جمهوری ترکیه در آن قرار دارد. بر طبق عکس ها و آیتم های مختلفی که در معرض دید هستند، در این مکان بود که جنگ آزادی طرح ریزی و رهبری شد. هم چنین تندیس های مومی از رئیسان جمهور سابق جمهوری ترکیه در معرض نمایش هستند. همه روزه غیر از دوشنبه ها باز است.

مسجد حاجی بایرام در آنکارا

این مسجد واقع در اولوس مجاور معبد آگوستوس، در ابتدای قرن 15 به سبک سلجوقی ساخته شد و بعدها در 16 توسط معمار سینان بازسازی شد و در قرن 18 کاشی های کوتاهیا به آن اضافه شد. این مسجد به افتخار حاجی بایرام ولی که آرامگاهش مجاور مسجد است، بنا شد.

مسجد ینی جناب احمد در آنکارا

این مکان بزرگترین مسجد عثمانی ها در آنکارا است و به وسیله معمار سینان معروف در قرن 16 بر پا شد. منبر و محراب آن از جنس مرمر سفید بوده و خود مسجد ساخته شده از سنگ آنکارا (سنگ سماق قرمز) می باشد که نمونه ای از یک دست ساخت بسیار ظریف است.

چشمه های گرم آب معدنی در آنکارا

در استان آنکارا شش عدد از این مراکز وجود دارند: کیزیلجا حامام کاپلیجا در 80 کیلومتری به سمت شمال، هایمانا کاپلیجا در 72 کیلومتری به سمت جنوب و به سمت شمال غرب در 57، 85، 30 و 80 کیلومتری به ترتیب آیاش کاپلیجا، دوتلو کاپلیجا، ملیک شاه در چوبوک و مالیکوی در پولاتلی. حمام های آب گرم دارای ویژگی های سودمندي بوده و البته لذت بخش هستند.

تورهای فعال کشور ترکیه

استانبول

نیاز به راهنمایی دارید ؟

پرسنل دلسوز فرازشید سیر بی صبرانه منتظر پاسخگویی به سوالات مشتریان و همکاران گرامی می باشند. برای آژانسهای مسافرتی فعال نیز خبر خوبی داریم.

بلیط آنکارا

بلیط چارتر آنکارا / چارتر آنکارا با تابان / بلیط چارتر تابان آنکارا / بلیط چارتر انکارا / بلیط چارتر آنکارا به تهران / بلیط چارتر تهران آنکارا / خرید بلیط چارتر آنکارا / قیمت بلیط چارتر آنکارا تابان / پرواز تهران آنکارا / ankara Charter Ticket / چارتر کننده بلیط آنکارا / بلیط چارتر آنکارا ارزان قیمت / چارتر کننده بلیط آنکارا / بلیط چارتر آنکارار هواپیمایی ایران ایر / بلیط چارتر ماهان آنکارا / بلیط آنکارا / بلیط ارزان آنکارا / بلیط چارتر آنکارا تهران / بلیط چارتر ماهان آنکارا / بلیط ارزان آنکارا ایران ایر / چارتر کننده پگاسوس آنکارا / چارتر کننده پرواز تابان آنکارا / نرخ بلیط آنکارا / تور آنکارا / بلیط هواپیما آنکارا / فرازشید سیر مجری مستقیم تور آنکارا / قیمت بلیط آنکارا / قیمت بلیط هواپیما آنکاراقیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا / بلیط چارتر تهران آنکارا ترکیش / پرواز مستقیم ترکیش آنکار / خرید انلاین بلیط آنکارا / ANKARA CHARTER TICKET

بلیط چارتر آنکارا ترکیه
5 (100%) 1 رای

کلمات کلیدی

 • بلیط آنکارا
 • قیمت بلیط آنکارا
 • قیمت بلیط هواپیما آنکارا
 • قیمت بلیط هواپیما تهران آنکارا
 • بلیط انکارا
 • پرواز تهران آنکارا
 • بلیط هواپیما آنکارا
 • قیمت بلیط تهران انکارا
 • قیمت بلیط هواپیما انکارا
 • بلیط چارتر آنکارا
 • قیمت بلیط انکارا