رزرواسیون آنلاین هتل فرازشید سیر

رزرواسیون آنلاین هتل

مطمئنا بارها شده که شما اقدام به خرید کالا و دریافت خدمات کردید و پس از آن متوجه شدید که می توانستید هیمن کالا یا خدمات را با نرخ بهتری تهیه کنید.

در گردشگری این اتفاق خیلی بیشتر رخ میده مثلا شما قصد دارید تور ،بلیط چارتر ، هتل و یا خدمات گردشگری  تهیه کنید ولی با اینکه خدمات یکسان هست آژانسهای مسافرتی نرخ های متفاوتی ارائه می کنند. یک از دلایل اصلی این تفاوت قیمت می تواند به کارمزد خدمات و یا تامین کننده خدمات بستگی داشته باشدکه توضیح آن مفصل هست اما در مورد هتل های خارجی ما یک پیشنهاد دوستانه و خودمونی داریم:

رزرو هتل خارجی

 

اگر قصد رزو هتل خارجی دارید و دوست دارید با هزینه خیلی کمتر هتل خودتون رو رزرو کنید کمی صبر کنید و با همراه بشید. ما یه خدماتی به مشتریان خودمون پیشنهاد می کنیم که خیلی باحاله! :)

روش کار به این صورته که

شما میرید دوراتون رو میزنید نرخ هاتونم رو میگیرید به 100 تا آژانس و سایت اینترنتی سر میزنید در نهایت به کمترین نرخ ممکن دست پیدا میکنید. حالا شانس خودتون رو امتحان میکنید و میزارید ما نرخ آخر رو به شما بدیم میاید توی یک دقیقه فرم زیر رو پر می کنید ( فقط برای هتل های خارجی ) جزئیات هتل و تعداد و نفرات و نوع اتاق و … رو پر میکنید خوب؟ حالا در مرحله آخر یه چیزی هست که باید پر کنید اونم اینه که بعد از همه تلاش هاتون شما یه نرخ دارید از فلان جا..  فرقی نمی کنه کجا مثلا سایت بوکینگ یا سایت خود هتل نرختون رو اعلام کنید ( صادقانه و به صورت ارزی ) لینک دارید لینکش رو بزارید از آژانس گرفتید شمارش رو بزارید و نامش رو درج کنید. از خود هتل نرخ گرفتید اطلاعاتش رو بزارید هرچی دارید رو کنید :)

نتیجه درخواست رزرو هتل

فرم رو برای ما ارسال کنید اگر توی ساعات اداری این فرم را ارسال کنید همون روز و اگر خارج ساعت اداری باشه اول روز اداری بعد درخواست شما رو برسی می کنیم و سعی می کنیم نرخی پایینتر از نرخ شما پیدا کنیم. نمی گیم 100% همیشه ما موفق میشیم این کار رو بکنیم ولی دروغ نگیم خلی وقتا  شاید بالای 70% یا 80% نرخ بهتری ارائه میکنیم. که هم شما خوشحال بشید و هم ما خستگی از تنمون در بره .حتی می تونیم پیشنهادات بیشتری به شما ارئه بدیم مثلا هتل بهتر با هزینه کمتر یا خدمات اظافه مثل ترانسفر فرودگاهی و این چیزا ولی هدف کلی ما ارائه نرخ بهتره.

شما که دورات رو زدی و قیمت ها رو هم گرفتی و میخوای سفرت رو نهایی کنی یه دقیقه هم اینجا فرم پرکن و منتظر نتیجه کار باش.

ما مدعی جامع ترین سیستمهای رزرواسیون آنلاین هتل خارجی هستیم بین المللی و بومی پس ما را به چالش بکشید چالش #ارزانترین_هتل :)

فقط یادتون نره حتما در انتهای فرم نرخ نهایی و منبع اعلام نرخ رو اعلام کنی

 • اطلاعات شما

  ما از این طریق با شما در تماس خواهیم بود
 • اطلاعات هتل مورد نظر

  اطلاعات هتل مورد نظر شما
 • به چه تعداد اتاق نیاز دارید
 • مسافرین بالاتر از 12 سال
 • کودکان بین 2 تا 12 سال
 • کودکان زیر 2 سال
 • جزئیات بیشتر

  شما می توانید لینک هتل را برای ما ارسال کنید اصلا مهم نیست از کدام سایت ما سعی میکنیم قیمت بهتری برای شما ردیف کنیم. شما می توانید کمترین نرخی که دارید رو به ما بگید ما سعی می کنیم قیمت بهتری بدیم. نوع اتاق خدمات اتاق و نوع تخت و هرچی که فکر میکنید بهتر ما بدونیم بگید و برسی میکنم
 • شما می توانید لینک هتل را برای ما ارسال کنید اصلا مهم نیست از کدام سایت ما سعی میکنیم قیمت بهتری برای شما ردیف کنیم. شما می توانید کمترین نرخی که دارید رو به ما بگید ما سعی می کنیم قیمت بهتری بدیم. نوع اتاق خدمات اتاق و نوع تخت و هرچی که فکر میکنید بهتر ما بدونیم بگید و برسی میکنم
 • بهترین روش ممکن ارسال لینک
 • انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
  می توانید فایل مورد نظر خود را با فرمت jpg, gif, png, pdf در پیوست درج کنید
  ما از چه طریق با شما تماس بگیریم؟