خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید آنلاین بلیط هواپیما

خرید اینترنتی بلیط هواپیما

قصد خرید اینترنتی بلیط هواپیما دارید؟ دنبال ارزانترین نرخ بلیط هواپیما هستید؟

قصد سفر خارجی دارید؟ شما می توانید به صورت آنلاین به 100% پروازهای داخلی ( پروازهای چارتر و سیستمی ) و به بیش از 990 ایرلاین در سرتاسر دنیا دسترسی داشته باشید.

آژانس مسافرتی مدعی جامعترین و اقتصادی ترین نرخ بلیط پرواز چارتر و  پرواز سیستمی

برای خرید بلیط پروازهای داخلی و خارجی به لینکهای زیر مراجعه نمایید

02147620660

نکاتی در مورد خرید اینترنتی بلیط هواپیما

در زمان خرید بلیط هواپیما باید به نوع پرواز خود دقت کنید در پروازهای داخلی بلیط هواپیما به دو نوع کلی تقسیم می شوند.

پرواز چارتر : به پروازهایی گفته می شود که توسط آژانسهای مسافرتی به اختیار گرفته می شوند پروازهای چارتر داری نرخ های متغییر و قوانین کنسلی و استرداد نا مشخصی هستند از مزایای این پروازها می توان به نرخ گذاری توسط آژانسهای مسافرتی و قیمت های رقابتی اشاره نمود ولی بزرگترین عیب این پرواز غیر قابل استرداد و جریمه های بالای تغییر تاریخ در این دسته پروازها می باشد

پرواز سیستمی : به پروازهایی گفته می شود که توسط ایرلاین در اختیار مسافرین قرار می گیرد پروازهای سیستمی  دارای نرخ های مشخص در کلاس های پروازی می باشد. شرایط کنسلی و تغییر این پروازها توسط ایرلاین مشخص بوده و تابع قوانین هواپیمایی کشور می باشند. از مزایای پروازهای سیستمی قابلیت کنسلی در اکثر موارد می باشد البته در برخی از کلاس های نرخی مانند پروازهای چارتر قابلیت کنسلی و استرداد هزینه وجود ندارد.

پروازهای خارجی کمی پیچیده تر از پروازهای داخلی هستند در این پروازهای به موارد زیر باید توجه کنید.

میزان بار : شرکت های هواپیمایی در سرتاسر دنیا دارای قوانین حمل بار مختص خود میباشد و بسته به مسیر و ایرلاین مربوطه ممکن است میزان بار مجاز مسافر بین 0 تا 30 کیلو باشد.

ار برخی پروازها میزان بار مسافر 0 کیلو می باشد و مسافر باید هزینه بار خود را در فرودگاه پرداخت نماید در برخی 15 یا 20 یا 25 یا 30 و در برخی دیگر دو بسته بار 25 یا 30 کیلویی به مسافر تعلق می گیرد.

شرایط ویزا : در زمان سفر به یک کشور خارجی باید از قوانین ویزا و حداکثر اقامت مجاز در آن کشور مطلع باشد. در برخی از فرودگاها ویزا در زمان رسید صادر می گردند و در برخی دیگر باید قبل از سفر از سفارت مربوطه اقدام به اخذ ویزا نمایید.

ویزای ترانزیت : در برخی از موارد که پرواز مستقیم به مقصد مورد نظر وجود ندارد باید از پروازهای غیر مستقیم ( پرواز ترانزیت ) استفاده نمایید. در این مواقع باید قبل از سفر از نیاز به اخذ ویزای ترانزیت مطمئن گردید.

بلیط یک طرفه : بلیط یکطرفه یا تک مسیر در پروازها خارجی دارای حساسیت ویژه ای می باشد در برخی از کشور ها مسافرینی می توانند با بلیط یک طرفه وارد خاک آن کشور شوند که دارای ویزای دانشجویی ، اقامت ، ویزای طولانی مدت بیش از 3 یا 6 ماه باشند و یا دارید بلیط ادامه مسیر مطابق شرایط و قوانین ویزای مربوطه باشند.

اعتبار گذرنامه : در سفرهای خارجی اعتبار گذرنامه در زمان خروج از کشور باید بیش از 6 ماه باشد در بخی از کشورها مسافر باید در زمان خروج از آن کشور بیش از 6 ماه باشد

خرید بلیط هواپیما
4.4 (87.84%) 102 رای

کلمات کلیدی

 • بلیط هواپیما ارزان سفردون
 • چارتری
 • بلیط لحظه آخری
 • بلیط
 • پیلط هوآپیما تهران به نجف
 • بلیط پرواز
 • خریدبلیط هواپیماازمشهدبه نجف
 • بلیط هواپیما از تهران به مشهد
 • بلیط هواپیما برای نجف
 • هواپیما
 • قیمت بلیط هواپیما