ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا : ما به دو صورت خدمات ویزای کانادا ارائه می کنیم ویزای نرمال و ویزای تضمینی کانادا :

 • ثبت نام ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی :
  600 دلار کانادا
 • ثبت نام ویزای توریستی نرمال :
  420 دلار کانادا
 • ثبت نام ویزای توریستی نرمال از نفر دوم به بعد:
  380 دلار کانادا
 • ثبت نام ویزای توریستی نرمال افراد زیر 14 سال:
  330 دلار کانادا
 • ثبت نام ویزای توریستی تضمینی بزرگسال: با گارانتی 100% عودت وجه
  1600 دلار آمریکا
 • ثبت نام ویزای توریستی تضمینی افراد 4 تا 14 سال : با گارانتی 100% عودت وجه
  1200 دلار آمریکا
 • ثبت نام ویزای توریستی تضمینی افراد 1 تا 4 سال : با گارانتی 100% عودت وجه
  800 دلار آمریکا
 • در ویزاهای تضمینی ما کل مبلغ پرداختی شما را گارانتی می کنیم و در صورت عدم دریافت ویزای شما کل مبلغ را عودت می دهیم یعنی ریسک به 0% کاهش می یابد

 

ویزای تضمینی کانادا : فقط افرادی که قبلا برای دریافت ویزای کانادا اقدام کرده اند از سختی های اخذ ویزای کانادا اطلاع دارند. جمع آوری اطلاعات و آماده کردن مدارک ، گرفتن وقت سفارت و انتخاب سفارت برای انگشت نگاری و مصاحبه و در نهایت دریافت جواب درخواست ویزا فقط گوشه ای از این دشورای های دریافت ویزای کانادا است. از همین رو برخی افراد از عدم آگاهی متقاضیان ویزای کانادا با شعار ویزای تضمینی کانادا ، ویزای 100% تضمینی کانادا و غیر از این آب گل آلود ماهی گیری می کنند. متاسفانه متقاضیان ویزای کانادا با عدم آگاهی کافی در دام این دسته از صیادان می افتند که باعث هدر رفتن وقت و هزینه آنها می شود. چه بسا که برخی از این مدعی ها هیچ گونه مجوز قانونی برای فعالیت ندارند. لازم به ذکر است اخذ ویزای تضمینی کانادا نیازمند سالیان سال تجربه و تخصص و فعالیت در این زمینه می باشد.

ویزای تضمینی کانادا چیست؟ مدعیان سودجو درباره ویزای تضمینی کانادا این گونه به شما می گویند که به ازای دریافت هزینه بابت انجام امور ویزای کانادا شما 100% تضمینی برای شما ویزای کانادا دریافت می کنند. گاها این تضمین برای شما هزینه های جانبی هم در برخواهد داشت مانند چند سفر خارجی. متاسفانه برخی دیگر از سود جویان که هیچ کدام دارای موجوز فعالیت قانونی نیستند با جعل مدارک اقدام به درخواست روادید ویزای کانادا می کنند. در اینجا به هیچ وجه قصد بررسی ویزای کانادا تضمینی به این شکل و روش نیستیم چون از نظر ما به هیچ وجه نمی توان ویزای کانادا را 100% تضمین کرد.

اما ما چطور به شما تضمین 100% می دهیم و چطور نسبت به دریافت ویزای تضمینی کانادا اقدام می کنیم. همانطور که قبلا گفته شد و میدانید ویزایی به نام ویزای تضمینی کانادا وجود ندارد.

مشاوره رایگان

02147620660

ویزای تضمینی کانادا

ویزای تضمینی کانادا

ویزای کانادا تضمینی

ما در اصل هزینه ویزای شما را 100% تضمین می کنیم بدین معنا که با بررسیمدارک شما و دریافت هزینه ارائه خدمات در صورتی که موفق به دریافت ویزای کانادا نشوید 100% هزینه دریافتی را عودت می دهیم. حتی هزینه های پرداختی سفارت و انگشت نگاری. در این حالت شما ضمن برخورداری از مشاوانی که از ابتدا تا انتهای مراحل دریافت روادید کانادا در کنار شما هستند این اطمینان را دارید که تحت هیچ عنوان ریسکی را متحمل نمی شوید و همچنین امور ویزای شما توسط مشاورین متخصص و حرفه ای در حال انجام می باشد.

مشاوره رایگان

02147620660

گارانتی ویزای کانادا

گارانتی ویزای کانادا

گارانتی ویزای کانادا

ویزای توریستی کانادا تضمینی

ویزای تضمینی کانادا و ویزای توریستی : ویزای تورسیتی یکی از متداول ترین نوع ویزای اکثر کشورها می باشد. به طور قطع دریافت ویزای توریستی کانادا به دلیل ماهیت گردشگری و مزایای اقتصادی ، اجتماعی که با خود به همراه دارد باری کشور کانادا در الویت قرار دارد با این حال به دلیل حجم زیاد درخواست های ویزای توریستی کانا این کشور قوانین بسیار جدی و سختگیرانه ای برای صدور ویزای تورسیتی کانادا و همچنین ورود متقاضیان خارجی به این کشور را دارد. البته در صورت داشتن اطلاعات کافی و اشراف به مدارک و مراحل دریافت ویزای توریستی تضمینی کانادا کار سختی نخواهد بود. این نکته لازم به ذکر است به دلیل تعطیلی سفارت کانادا در ایران برای دریافت ویزای کانادا باید به یکی از سفارتهای کانادا در دیگر کشورها مراجعه نمایید.

در حال حاظر می توانید برای درخواست ویزای کانادا به سفارت کانادا در شهرهای آنکارا ، استانبول ،دبی ، ابوظبی ، باکو ، ایروان ، تفلیس مراجعه نمایید.

مشاوره رایگان

02147620660

تضمین ویزای کانادا

تضمین ویزای کانادا

تضمین ویزای کانادا

ویزای تورستی کانادا به دو دسته ویزا تقسیم می شوند:

ویزای سینگل کانادا : با ویزای سینگل کانادا فقط می توانید یک بار وارد کشور کانادا شود و تا اتمام مدت اعتبار ویزا در آنجا اقامت داشته باشید همان طور که از اسم آن مشخص هست این ویزا یک بار ورود می باشد به این معنا که اگر شما قبل از پایان موعد ویزا از کشور کانادا خارج شود دیگر امکان ورود مجدد به آن را ندارید حتیبا اینکه از مدت اعتبار ویزای شما باقی مانده باشد. در حالت کلی ویزای سینگا کانادا به دو صورت منقضی می شود یک اتمام مدت ویزا دو خروج از کشور کانادا مهم نسیت که چقدر از اعتبار ویزای کانادای شما باقیست شما فقط اجازه یک بار ورود به خاک کشور کانادا را دارید

ویزای مولتی کانادا : ویزای مولتیپل کانادا یا همان ویزای 5 ساله کانادا یکی از جذابترن نوع ویزای کانادا هست که تا پایان اعتبار گذرنامه دارای اعتبار می باشد و دارای ویژگی های به شرح ذیل می باشد.

 1. نامحدود بودن تعداد دفعات ورود و خروج به خاک کشور کانادا
 2. امکان اقامت در کانادا تا ۶ ماه برای هر بار ورود به خاک کشور کانادا
 3. امکان تمدید مدت ۶ ماه در صورت کافی و قانع کننده بودن دلایل متقاضی ویزای کانادا
 4. پس از گذشت ۶ ماه از ورود به خاک کانادا با یک خروج چند ساعته می توانید با ورود مجدد به کانادا تا 6 ماه دیگر در کانادا اقامت داشته باشید.
 5. در صورتی که طی ۱۰ سال گذشته برای اخذ ویزای کانادا انگشت نگاری کرده باشید، برای درخواست مجدد نیاز به انگشت نگاری نخواهید داشت، حتی اگر تقاضای شما ریجکت شده باشد.
 6. اعتبار ویزا تا زمان اعتبار گذرنامه میباشد.

ولی چرا این نوع ویزا به ویزای 5 ساله در ایران شهرت دارد ؟ دلیل آن این است که اعتبار گذرنامه های ایرانی حداکثر 5 سال می باشد. اما نکته قابل توجه این است که اگر از اعتبار گذرنامه شما 3 سال باقی مانده باشد اعتبار ویزای مولتیپل شما هم 3 سال خواهد بود.

خدمات ویزای مولتیپل کانادا در آژانس مسافرتی به دو دسته ویزای نرمال کانادا و ویزای تضمینی کانادا تقسم می شوند.

ویزای نرمال کانادا : 
در ویزای نرمال کانادا تهیه و ارائه دعوتنامه برا عهده درخواست کننده و یا همان متقاضی ویزاست.در حالت کلی تهیه و ارائه تمامی مدارک برای ثبت نام بر عهده متقاضی ویزای کاناداست و فرازشید سیر فقط خدمات امور ویزا را انجام میدهد

ویزای کانادا تضمینی : 

در ویزای تضمینی کانادا تهیه دعوتنامه رسمی معتبر و کلیه امور خدماتی دریافت ویزا توسط آژانس مسافرتی فرازشید صورت می گیرد و ما تضمین می کنیم در صورت رد شدن درخواست ویزای شما کلیه مبالغ دریافتی از متقاضی به صورت کامل عودت می گردد حتی هزینه های پرداختی سفارت و انگشت نگاری

ویزای تضمینی کانادا چیست ؟ شایان ذکر است دریافت تضمینی ویزا به هیچ عنوان امکان پذیر نیست ولی فرازشید سیر با کادری مجرب و مشاوران متخصص در کلیه مراحل شما را یاری می نماید و در صورد عدم دریافت ویزا کلیه مبلغ را به شما استرداد می کنند.

مشاوره رایگان

02147620660

مدارک ویزای کانادا

مدارک ویزای کانادا

مدارک ویزای کانادا

مدارک لازم برای اخذ ویزای توریستی کانادا (سینگل و مولتیپل) عبارتند از:

 • اصل پاسپورت متقاضی با حداقل شش ماه اعتبار به انضمام کلیه پاسپورت‌های قدیمی
 • یک قطعه عکس جدید ۵/۳ * ۵/۴ رنگی با زمینه سفید
 • ترجمه شناسنامه
 • ترجمه سند ازدواج در صورت همسفر بودن با همسر، در صورت همراهی فرزندان ترجمه گواهی اشتغال
  تکمیل فرم اطلاعات فردی و فرم اطلاعات خانوادگی برای هر یک از متقاضیان به صورت جداگانه
 • مدارک مالی، شامل نامه تمکن بانک به زبان انگلیسی و ممهور به مهر امور بین الملل بانک به همراه گردش چهار ماهه حساب که نشان دهنده میزان درآمد ماهیانه متقاضی باشد. در صورتی که گواهی سپرده بلندمدت، گواهی خرید سهام یا اوراق بهادار، سند اتومبیل و اجاره نامه دارید نیز ارائه دهید (مدت اعتبار نامه تمکن مالی و ریزپرینت ۴ ماه اخر یک ماه است.)
 • ترجمه اسناد ملکی
 • در صورت نداشتن دعوت نامه، ارائه رزرو هتل و شرح برنامه سفر به همراه رزرو بلیط رفت و برگشت کانادا الزامی است
 • ترجمه رضایت نامه محضری برای همراهی فرزندانی که بدون یکی از والدین قصد مسافرت دارند. رضایت نامه باید از سوی کسی باشد که آن ها را همراهی نمی‌کند
 • کارمندان: گواهی اشتغال به کار به زبان انگلیسی روی سربرگ شرکت (با ذکر تاریخ شروع به کار، عنوان شغلی و درآمد سالیانه، نام مدیر یا سوپروایزر و مدت زمان موافقت شده با مرخصی)، ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر، ترجمه لیست بیمه دو ماه آخر و ترجمه حکم کارگزینی
 • کارفرمایان: ترجمه “آگهی تاسیس”، “آگهی تغییرات” و آگهی تصمیمات” شرکت در روزنامه رسمی، ترجمه لیست بیمه و فیش حقوقی دو ماه آخر کارمندان، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، نامه تمکن بانک شرکت و ریزپرینت ۴ ماه آخر به لاتین
 • تجار: ترجمه کارت بازرگانی، گواهی اتاق بازرگانی، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده، ترجمه لیست پرداخت بیمه
 • مهندسان: ترجمه پروانه نظام مهندسی یا جواز ساخت
  کارخانه داران و صاحبان مشاغل آزاد: ترجمه پروانه بهره برداری، ترجمه جواز کسب، ترجمه آخرین لیست مالیاتی پرداخت شده و ترجمه لیست پرداخت بیمه
 • بازنشستگان: ترجمه حکم بازنشستگی و ترجمه فیش حقوقی دو ماه آخر بازنشستگی (در صورت افزایش حقوق، ترجمه حکم افزایش حقوق بازنشستگی ارائه شود
 • دعوت نامه، شامل مشخصات کامل دعوت کننده و متقاضی، نسبت، دلیل سفر متقاضی، آدرس و تلفن، مدت زمان اقامت و هرگونه موارد مرتبط دیگر (دعوت نامه پس از تنظیم باید به مهر و امضای دفتر (Notary Public) برسد
 • مدارک فرد دعوت کننده: ارائه کارت شهروندی (Canadian Citizenship Card)، پاسپورت کانادایی، شناسنامه کانادایی (Canadian Birth Certificate) یا کارت اقامت (PR Card) از سوی فرد دعوت کننده الزامی است. همچنین سایر مدارک فرد دعوت کننده شامل گواهی اشتغال به کار، نامه بانک، برگه‌های مالیاتیNotice of) (Assessment و فرم های T4 یا T1 تاثیر بسیار زیادی روی نتیجه درخواست ویزای فرد دعوت شونده دارند.
  در پایان می‌توان گفت اگرچه ارائه دعوتنامه برای صدور ویزای سینگل و مولتیپل کانادا، الزامی نیست اما وجود دعوتنامه‌ای معتبر می تواند شانس ویزا شدن درخواست کانادا را تا ۵۰ درصد افزایش داد.

مدارک مازاد لازم برای اخذ سوپر ویزای کانادا:

 • مدارک مالی دعوت‌کننده دایر بر توان ساپورت مالی دعوت شونده‌ها در مدت اقامت
 • ارائه مدارک لازم دایر بر حداقل حقوق سالانه تا ۲۴ هزار دلار
 • مدارک پرداخت بیمه خدمات درمانی متقاضی حداقل برای یک سال از داخل خاک کانادا
 • مدارک اقامت و برگه‌های ارزشیابی شرایط مالی و مالیاتی فرد دعوت کننده
 • تاییده پزشک معتمد سفارت برای متقاضیان
 • مدت زمان اخذ ویزای کانادا

در حالت کلی زمان رسیدگی و دریافت ویزای کانادا ممکن است بین 2 تا 3 ماه به طول انجامد از این رو بهتر است متقاضیان محترم به اعتبار گذرنامه خود دقت داشته باشد و حداقل از زمان درخواست یک سال اعتبار داشته باشد.

مشاوره رایگان

02147620660

 

هزینه ویزای کانادا

هزینه ویزای کانادا

تعرفه خدمات ویزای کانادا

 • ثبت نام ویزای دانشجویی و فرصت مطالعاتی :
  600 دلار کانادا
 • ثبت نام ویزای توریستی نرمال :
  420 دلار کانادا
 • ثبت نام ویزای توریستی نرمال از نفر دوم به بعد:
  380 دلار کانادا
 • ثبت نام ویزای توریستی نرمال افراد زیر 14 سال:
  330 دلار کانادا
 • ثبت نام ویزای توریستی تضمینی بزرگسال: با گارانتی 100% عودت وجه
  1600 دلار آمریکا
 • ثبت نام ویزای توریستی تضمینی افراد 4 تا 14 سال : با گارانتی 100% عودت وجه
  1200 دلار آمریکا
 • ثبت نام ویزای توریستی تضمینی افراد 1 تا 4 سال : با گارانتی 100% عودت وجه
  800 دلار آمریکا

تعرفه وقت سفارت کانادا

 • وقت سفارت کانادا از آنکارا 40 دلار آمریکا
 • وقت سفارت کانادا از استانبول 40 دلار آمریکا
 • وقت سفارت کانادا از دبی 40 دلار آمریکا
 • وقت سفارت کانادا از ابوظبی 40 دلار آمریکا
 • وقت سفارت کانادا از تفلیس 40 دلار آمریکا
 • وقت سفارت کانادا از باکو 40 دلار آمریکا
 • وقت سفارت کانادا از ایروان 40 دلار آمریکا

مشاوره رایگان

02147620660

 

ویزای کانادا

ویزای کانادا

مراحل اخذ روادید کانادا

مراحل کلی و راهنمای ثبت نام آنلاین ویزا کانادا به شرح زیر است:

 • ایجاد یک حساب کاربری انحصاری و تکمیل فرم
 • تکمیل فرم‌های درخواست ویزای کانادا
 • پرداخت آنلاین هزینه های مربوط به ویزا و انگشت نگاری
 • دریافت برگه تاییده درخواست به همراه شماره پیگیری
 • دریافت نامه انگشت نگاری
 • حضور در یکی از سفارت خانه های کانادا برای انگشت نگاری
 • بررسی نهایی و اعلام قبول درخواست ویزا
 • مراجعه مجدد به سفارت برای تحویل پاسپورت و اخذ ویزا

مشاوره رایگان

02147620660

 

ویزای شینگن

ویزای شینگن

ویزای تضمینی کانادا بدون ویزای شینگن

درست است که داشتن ویزای کشورهای معتبر مانند آمریکا ، ژاپن ، کره و شینگن به عنوان تاریخچه سفر یک امتیاز مثبت شناخته می شود ولی متاسفانه این مطلب در کشور ما اینگونه جا افتاده است که بدون داشتن ویزای شینگن گرفتن ویزای کانادا امکانپذیر نیست. خوشبختانه این تصور غلط است. و ویزای شینگن لازمه دریافت ویزای کانادا نمی باشد. و شما می توانید بدون داشتن ویزای شینگن برای دریافت ویزای کانادا اقدام نمایید

مشاوره رایگان

02147620660

انگشت نگاری یا بیومتریک

انگشت نگاری یا بیومتریک

 انگشت نگاری برای ویزای کانادا

متقاضی ویزای کانادا فقط  ۳۰ روز فرصت دارد تا نسبت به انگشت نگاری یا بیومتریک کانادا اقدام نماید و درصورت عدم مراجعه متقاضی، پرونده کنسل و در نهایت مردود اعلام خواهد شد.

تمام افراد پرونده (همسر و یا پدر و مادر و فرزندان ) باید همزمان برای انگشت نگاری اقدام کنند.

در صورتیکه روی دست و صورت خود خالکوبی دارید قبل از انگشت نگاری آنها را پاک کنید.

در زمان انگشت نگاری باید نامه انگشت نگاری را همراه داشته باشید و نیازی به همراه داشتن مدارک نیست
برای انگشت نگاری سفارت کانادا نیاز به وقت قبلی نیست و متقاضی در هر زمان (یک بازه ۳۰ روزه) می‌تواند برای بیومتریک کانادا اقدام نماید.
تمامی پرونده‌های درخواست ویزای کانادا برای ایرانیان برای بررسی نهایی به سفارت کانادا در ترکیه (آنکارا) ارجاع داده می‌شود و می‌بایست برای دریافت پاسخ به این شهر مراجعه شود.
انگشت نگاری برای ویزای کانادا روندی اجباری است اما در موارد خاص و برای افرادی خاص نیاز به بیومتریک نیست. این موارد عبارتند از:

 • افراد بالای ۸۰ سال و کمتر از ۱۴ سال
 • افرادی که ویزای مهاجرتی دارند
 • افراد مقیم کانادا
 • افراد با پاسپورت کانادایی
 • دیپلمات ها و افرادی که در سازمان ملل متحد و سازمان های دولتی کار می‌کنند
 • افرادی که حین درخواست ویزا در کانادا هستند
 • در تمامی موارد دیگر و برای به جریان افتادن درخواست ویزای کانادا، فرد متقاضی به شرحی که در بالا اشاره شد، می‌بایست با حضور در یکی از سفارت های کانادا نسبت به انگشت نگاری خود اقدام نماید.

بدلیل تعطیلی سفارت کانادا در ایران، ایرانیان عزیز  ناچارند به یکی از دفاتر VAC در کشورهای همسایه سفر کنند.

انگشت نگاری یا بیومتریک

انگشت نگاری یا بیومتریک

 نکات مهم در انگشت نگاری برای ویزای کانادا:

انگشت نگاری یا بیومتریک سفارت کانادا را شاید بتوان یکی از مهم‌ترین مراحل درخواست ویزای شما قلمداد کرد. مرحله‌ای مهم که با حضور هر فرد در یکی از VAC های VFS نسبت به انجام آن اقدام می نماید. در ادامه باید و نباید‌های بیومتریک را با هم مررور می‌کنیم:

روش صحیح انگشت نگاری:
 • انگشتان دست راست به صورت هموار بر روی اسکنر قرار بگیرند
 • انگشتان دست چپ به صورت هموار بر روی اسکنر قرار بگیرند
 • انگشت شست به صورت هموار بر روی اسکنر قرار بگیرد
روش غلط انگشت نگاری:
 • زاویه نامناسب انگشتانزاویه نامناسب انگشت شست
 • خم بودن انگشتان
 • نزدیک بودن بیش از اندازه انگشتان به یکدیگر
 • تمامی ۴ انگشت بر روی اسکنر قرار نگرفته باشند
 • آرایش دست
  برخی از صدمات و شرایط پزشکی ممکن است مانع ارائه ۱۰ اثر انگشت و یا تصویر شما گردند. اگر شما دارای آسیب و یا شرایط پزشکی موقتی در صورت و دست های خود می باشید، باید صبر کنید تا پیش از انجام بیومتریکتان این آسیب های ترمیم شوند.اگر شما دارای آسیب و یا شرایط پزشکی دائمی در صورت و دست های خود می باشید، تصویر شما همچنان گرفته خواهد شد و از شما درخواست می گردد که تا حد امکان اثر انگشت بدهید.

در زمان ورود به کانادا یک مسئول خدمات مرزی تصویر گذرنامه و یا مدارک مسافرتی شما را با تصویر گرفته شده در زمان انجام بیومتریک مقایسه می‌کند. ممکن است جهت تایید مجدد هویتتان از شما اثر انگشت گرفته شود.

دفاتر انگشت نگاری برای ویزای کانادا

 • دفتر انگشت نگاری برای ویزای کانادا در استانبول و آنکارا
 • دفتر انگشت نگاری برای ویزای کانادا در تفلیس – گرجستان
 • دفتر انگشت نگاری برای ویزای کانادا در ارمنستان
 • دفتر انگشت نگاری برای ویزای کانادا در باکو
 • دفتر انگشت نگاری برای ویزای کانادا در دبی

هر یک از این دفاتر برای ثبت انگشت نگاری معایب و محاسنی دارند که اطلاع از آنها می‌تواند به میزان موفقیت شما در اخذ ویزای کانادا بیافزاید. پیشنهاد می شود قبل از انتخاب دفتر مورد نظر از مشاوران ما راهنمایی بگیرید.

مشاوره رایگان

02147620660

ریجکت ویزا

ریجکت ویزا

دلیل ریجکت ویزای کانادا

رد شدن درخواست ویزای کانادا یا اصطلاحا ریجکتی ویزا، کابوس هر مسافر، دانشجو و یا تاجری خواهد بود که برای آینده برنامه‌ها ریخته است. مشکل زمانی ناراحت کننده می شود که متقاضی ویزای برای اخذ روادید از نظر مالی هزینه کرده و انرژی و وقت زیادی برای طی نمودن مراحل اخذ ویزا کرده است .مخصوصا در مورد ویزای کانادا که هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان و مراحل انرژی زیادی می طلب. ولی بره راستی چرا درخواست ویزای کانادا رد می شود ؟  و در صورتی که درخواست ویزا ریجکت می شود چه اتفاقی برای ما رخ می دهد ؟

دلایل ریجکت ویزای کانادا

به طور معمول چند عامل اصلی موجب رد شدن درخواست ویزا می شوند که اصلی ترین آنها دلایلی هستند که موجب تردید افسر محاجرت در خصوص انگیزی سفر متقاضی و ضمانت بازگشت وی پس از پایان اعتبار وی زا می باشد:

 • تردید آفیسر سفارت درخصوص بازگشت متقاضی به کشور مبدا پس از پایان مهلت ویزا
 • تردید درباره انگیزه و دلایل سفر متقاضی به کشور کانادا
 • ضعیف بودن سابقه سفرهای خارجی متقاضی (گذرنامه خالی)
 • کافی نبودن مدارک مالی و دارایی های متقاضی در کشور مبدا
 • پیوند‌های خانوادگی ضعیف متقاضی در کشور مبدا

تردید در هر یک از این موارد  بالا می تواند به راحتی موجب ریجکت ویزای کانادا شما شود.

مشاوره رایگان

02147620660

دلایل ریجکت ویزای کانادا

دلایل ریجکت ویزای کانادا

دلایل رد شدن ویزای توریستی کانادا

ویزای توریستی کانادا یا همان ویزای مولتیپل 5 ساله کانادا ماداول ترین نوع درخواست روادید کانادا می باشد به همین دلیل ابتدا به بررسی دلایل ریجکت ویزای توریستی کانادا می پردازیم :

 • نداشتن سابقه سفر مناسب
 • نداشتن وضعیت شغلی مناسب در کشور مبدا
 • نداشتن تمکن مناسب (مانده حساب و دارایی کافی )
 • داشتن وابستگی های خانوادگی زیاد در کانادا و نداشتن وابستگی خویشاوندی در کشور مبدا
 • زمان پیشنهادی برای اقامت در کانادا با اهدافتان متناسب نباشد
 • هدف شما برای بازدید از کانادا قانع کننده نباشد
 • هرگونه سو سابقه و رفتارهای مخاطره آمیز قبلی که ممکن است باعث آسیب رساندن به دیگران شود
 • ارائه نکردن مدارک کافی که نشان دهنده درآمد و تمکن مالی مناسب فرد دعوت کننده باشد
 • تشخیص آفیسر مبنی بر ارائه اطلاعات غلط از سوی فرد متقاضی
 • تردید آفیسر در مورد خروج به موقع از کشور کانادا و بازگشت مسافر به مبدا

در اکثر موارد تمکن مالی و تردید افیسر جهت بازگشت مسافر از دلایل اصلی ریجکت درخواست ویزای متقاضی می باشند

مشاوره رایگان

02147620660

رفع ریجکتی ویزا

رفع ریجکتی ویزا

رفع ریجکتی ویرای کانادا

آنچه که نباید می شد رخ داد!! زمانی که به هر دلیل درخواست ویزای کانادای شما ریجکت می شود سفارت طی نامه ای دلایل ریجکت درخواست را به شما اعلام می کند. پس از ریجکت ویزای کانادا، هر متقاضی ابتدا باید با مطالعه دقیق نامه ریجکتی، نواقص و ابهامات مربوط به پرونده خود را مورد ارزیابی قرار دهد و با برطرف کردن آنها باردیگر برای ویزای کانادا اقدام نماید.
مواردی که باید در درخواست مجدد پس از ریجکت شدن ویزای کانادا در نظر داشت:

 • هیچ محدودیت زمانی برای درخواست مجدد وجود ندارد و می توان بلافاصله اقدام کرد
 • در صورت ارسال نامه اعتراض، بهتر است تا روشن نشدن پاسخ از سوی سفارت کانادا برای درخواست مجدد صبر کرد
 • برای درخواست مجدد، متقاضی می‌بایست بار دیگر برای انگشت نگاری سفارت کانادا اقدام کند و بیومتریک پیشین اعتبار نخواهد داشت.
 • تمامی هزیه‌های مربوط به ثبت نام آنلاین و یا بیومتریک سفارت کانادا باید مجددا پرداخت شود

 لازم به ذکر است بررسیمجدد درخواست شما زمان بر می باشد پس فراموش نکنید پیشگیری بهتر از درمان است.

لذا توصیه می شود قبل از اقدام برای درخواست ویزای کانادا کلیه مدارک خود را بررسی نمایید و مطمئن شود که اختمال رد درخواست خود را به حداقل رسانده اید. مدارک کامل و بی عیب و نقص بزرگترین شانس دریافت ویزای کانادا می باشد.

مشاوره رایگان

02147620660

0 0 رای
Article Rating