تورهای تهرانگردی

درباره تهران باید بگوییم که شهر تهران بزرگ‌ترین شهر و پایتخت ایران و مرکز استان تهران و شهرستان تهران است. خوب خسته نباشه  جمعیّت نزدیک هشت میلیون و نیم نفر است پس الکی نیست که همیشه شلوغ و پر ترافیکه . جالبه که بدونید شهر تهران بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت جهان هست که مساحت این شهر ۷۳۰ کیلومتر مربع هست.

تور تهرانگردی

وقتی می گیم تهران برای خیلی ها یک شهر آلوده ، شلوغ ، پر از صدای ماشین و موتور و بوغ و این چیزا مجسم میشه خوب حق دارید واقعا هم همین طوری شده ولی وقتی که حرف از تور تهرانگردی می شه تازه می فهمیم که همین تهران چقدر موزه داره چقدر بناهای تاریخی و مراکز فرهنگی و جاذبه های توریستی داره. که از نظر ما برای هر ایرانی به خصوص تهرانی ها واجبه که با این جاذبه ها آشنا بشن.

الان میخواید بگین

آقا ما پول نداریم ، والا ماشین نداریم ، حوصله نداریم ، تهران شلوغه ، پایه این کارار رو نداریم ،اطلاعات  کافی نداریم

ما مشکل شمار و حل کردیم

تور تهران گردی کیفیت مثال زدنی و کمترین هزینه

ما با هزینه اندک با مدرنترین وسیله ها نقلیه توریستی با کلی امکانات رفاهی در بهترین زمان ممکن و با کل همراه باحل مثل خودتون و چندین تور لیدر چند زبانه ( خیلی خفن و باحال ) به صورت هفتگی داریم تور های متنوع تهرانگری برگزار می کنیم.

تور تهران گردی کیفیت مثال زدنی و کمترین هزینه

دوست داریم شما هم در جمع شاد ما حضور داشته باشید. فردا ازتون پرسیدن موزه هنر های معاصر کجایت یا موزه فرش کدوم وریه سرتون رو نخارونید.