هواپیمایی ایر عربیا

دفتر فروش هواپیمایی ایر عربیا

فرازشید دفتر فروش هواپیمایی ایر عربیا

شرکت هواپیمایی ایر عربیا

شرکت هواپیمایی ایر عربیا

فرازشید سیر دفتر فروش بلیط پروازهای ایر عربیا

هواپیمایی ایرعربیا ( Air Arabia ) (به عربی: العربية للطیران) شرکت هواپیمایی ارزان قیمت اماراتی است و دفتر مرکزی‌ آن در مرکز باربری فرودگاه بین‌المللی شارجه، در شهر شارجه، امارات متحده عربی واقع است.

ایرعربیا که در فهرست بازار مالی دبی جای گرفته،هواپیمایی اقتصادی پیشتاز خاور میانه و شمال آفریقاست.ایرعربیا فعالیت خود را در اکتبر 2003 آغاز کرد.این شرکت با به کارگیری ناوگان ایرباس مدرن 320 به گستره ای وسیع از مقاصد خاور میانه،آفریقای شمالی،اروپا،کشورهای تازه استقلال یافته شوروی و آسیای مرکزی و جنوبی خدمات رسانی می کند.

مقر اصلی ایرعربیا ، فرودگاه بین المللی شارجه است.حسن این فرودگاه اینست که مشتریان این شرکت میتوانند از مزایای مختلف لذت ببرند.مزایایی چون :دسترسی سریع این فرودگاه  به دبی، فرآیند سریع ورود ،ازدحام کم ،رفتار دوستانه کارمندان فرودگاه  و همچنین دسترسی به بسیاری از شرکتهای حمل و نقل تجاری دیگر که در این فرودگاه فعالیت می کنند.

 

هواپیمایی ایر عربیا

هواپیمایی ایر عربیا

این شرکت، بزرگترین خطوط هواپیمایی ارزان قیمت در خاورمیانه می‌باشد، شرکت هواپیمایی ایرعربیا به ۴۶ نقطه جهان در خاورمیانه، آفریقای شمالی، شبه قاره هند، آسیای مرکزی، اروپا به ۲۲ کشور از طریق شارجه ۱۱ مقصد در ۱۰ کشور از طریق کازابلانکا و ۵ مقصد از ۵ کشور از طریق الکساندریا (بندر اسکندریه) سرویس دهی می‌کند.

 

هواپیمایی ایر عربیا امارات

هواپیمایی ایر عربیا امارات

هواپیمایی ایرعربیا  پس از الگوپذیری از هواپیمایی های اقتصادی پیشرو آمریکایی و اروپایی طراحی شد و نوع تجارت آن به گونه ای انتخاب شده تا با اولویتهای محلی مطابقت داشته باشد.تمرکز اصلی این شرکت بر آنست تا سفرهای هوایی را از طریق رزروهای اینترنتی تسهیل نموده،در عین ارائه پایینترین نرخهای بازار ، بالاترین سطح ایمنی و خدمات استاندارد را ارائه نماید.تجارت ما با  پیشنهاد ارزشمندمان مبنی بر “پرداخت کمتر،پرواز بیشتر”امکان تعداد بیشتری از فعالیتهای تجاری و مشتریان را برای سفر در فواصل زمانی کمتر و به مقاصد بیشتر فراهم ساخته است .

 تصور هواپیمایی ایر عربیا این است که :

در مصادیق زیر” یکی از هواپیماییهای اقتصادی پیشرو در جهان باشیم”

 • حاشیه سود
 • نوآوری
 • شهرت
 • عملکرد
هواپیمایی ایر عربیا ارزان قیمت

هواپیمایی ایر عربیا ارزان قیمت

برنامه شرکت هواپیمایی ایر عربیا اینست که:

از طریق رویکردی ابتکاری و ارائه عملکردی عالی،ارزشمند،ایمن و قابل اطمینان در تجارت سفرهای هوایی در منطقه تحولی ایجاد نماییم .برای نیل به این مقصود به اقداماتی از قبیل زیر مبادرت کند:

 • شناخته شدن به خاطر قیمتهای پائین
 • رشد سوددهی تجارت
 • پرورش تیمهای چند تخصصی پرانگیزه
 • نمایش بالاترین استانداردهای عملکرد
 • مدیریت هزینه ها
هواپیمایی ایر عربیا

هواپیمایی ایر عربیا

بلیط مقاصد هواپیمایی ایر عربیا شامل موارد زیر است:

احمد آباد / آلماتا / امان / آسيوت / آستانا / بحرين / بنگلور / بصره / بيروت / کاليکوت / چناي / چيتاگونگ / کومباتور / کلمبو / دمشق / دمام / دهلي / داکا / دوحه / دونتسک / اربيل / قصيم / گوا / حيدر آباد / استانبول / جيپور /  جده / کابل / کراچي / کاتماندو / قازان / خارکف / خارطوم / کي اف / کوچي / کويت / لاذقيه / لاکسور / مدينه / مسکو / بمبئي / مسقط / ناگپور / نايروبي / نجف / اودسا / پيشاور / برستينا / رياض / روستوف / صلاله / صنعا / سوهاگ  / طائف / تيرواندروم / اوفا / ينبع / يکاترينبورگ / حلب

شرکت هواپیمایی ایر عربیا امارات

شرکت هواپیمایی ایر عربیا امارات

سرويسهای داخل پروازهای هواپیمایی ایر عربیا

ایرعربیا با تاکید بر ایمنی همیشگی خدماتی بسیار عالی ارائه می دهد.ما برای ارائه بهترین قیمت به شما ، تنها هزینه پرواز را از شما دریافت می کنیم ،اما انواع خدمات دیگر حین پرواز را نیز برای شما فراهم نموده ایم تا شما بتوانید بر اساس نیازهای خود برای آنها پرداخت نمائید.

 

ایر عربیا

ایر عربیا

بلیط بهترین فضای کلاس اکونومی در هواپیمایی ایر عربیا

تمامی هواپیماهای ایر عربیا دارای یک کابین و فضایی حدود 81 سانتیمتر در جلوی صندلیها هستند.این بدان معناست که ایر عربیا در کلاس اکونومی فضایی بیشتر از تمامی خطوط هوایی برای مسافر در نظر گرفته است.این عدد در خطوط هوایی دیگر بین حدود 73 تا 78 سانتیمتر است.

 

خدمات هواپیمایی ایر عربیا

خدمات هواپیمایی ایر عربیا

کافه هوایی هواپیمایی ایر عربیا

ایرعربیا فهرست متنوعی از خوردنیها و آشامیدنیها را در زمان مطلوبتان به شما ارائه می دهد.ما تعداد متنوعی از اسنکها و نوشیدنیها را با قیمت مناسب ارائه می کنیم که شما میتوانید در زمان دلخواه خود در طول پرواز سفارش دهید.دیگر مجبور نیستید تا در طول پرواز منتظر زمان سرو غذا شوید.پس نوش جان !

بازار هوایی در هواپیمایی ایر عربیا

ایرعربیا مجموعه ای عالی از هدایای با ارزش برای شما، دوستان ، خانواده و شرکای تجاری شما ارائه می کند.اگر شما فراموش کرده اید که این هدیه مهم را پیش از سفر خود بخرید، کاتالوگ داخل پروازی معاف از مالیات ما تمامی موارد انتخابی شما را دارد.

النورس – مجله داخل پروازی هواپیمایی ایر عربیا

از آخرین اخبار ایرعربیا ، صنعت هواپیمایی و دیگر موضوعات جهانی از قبیل سرگرمی ، مهمان نوازی ، آخرین مقاصد ما ،اتوموبیلرانی و سلامتی آگاه شوید.بخش نحوه زندگی شامل موضوعات عادیتری چون فیلم ، موسیقی و مد بوده، و برای مسافران جوانتر ایرعربیا نیز بخشی به کودکان اختصاص یافته است.

 

ایر عربیا ایرلاین

ایر عربیا ایرلاین

قوانین و مقررات هواپیمایی ایر اعربیا

مسافر گرامی ضمن ابراز خرسندی و تشکر از شما به جهت انتخاب شرکت هواپیمایی ایر عربیا برای مسافرت خود ، موارد ذیل را در خصوص شرایط ارائه خدمات مربوط به صدور روادید و بلیط جهت استحضار و اطلاع مسافرین محترم به اطلاع میرساند

ماده 1- شرایط عمومی پروازهای ایر عربیا

1- در حال حاضر پروازها از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) برگزارمی گردد.

2-مسافر می بایستی حداکثر سه ساعت قبل از پرواز ( ساعت درج شده در بلیط) در فرودگاه حضور داشته باشد.

3-میز پذیرش مسافر 60 دقیقه قبل ازپرواز بسته شده و چون پس از آن سیستم به صورت خودکار قفل خواهد شد، از پذیرش مسافرین محترم که بعد از زمان مقرر مراجعه می نمایند جدا” معذوریم. ضمنا” مهلت مراجعه جهت سوارشدن به هواپیما نیز 20 دقیقه قبل از پرواز می باشد در صورت عدم حضور مسافر در مهلت مقرر شرکت هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت .

4-قیمت محاسبه شده بدون در نظر گرفتن بار مجاز مسافر میباشد.لطفا برای اضافه کردن بار مجاز با دفتر مرکزی ایر عربیا در تهران تماس حاصل نمایید.

هزینه بار مسافران پرواز ایر عربیا به شرح ذیل میباشد:

بار 20 کیلوگرم 20 درهم

بار 30 کيلوگرم 50 درهم

بار 40کيلوگرم 150درهم

ماده 2- شرایط تغییر تاریخ و باطل کردن بلیط هواپیمایی ایر عربیا

1- جهت تغییرتاریخ به ازای هر مسیرپروازی تا 72 ساعت قبل از ساعت پرواز 110 درهم امارات و تا 24 ساعت قبل از ساعت پرواز 160 درهم امارات بعنوان جریمه،به اضافه ما به تفاوت قیمت بلیط در تاریخ اولیه و تاریخ جدید در صورت تغییر از مسافر دریافت می شود، آخرین فرصت جهت تغییر تاریخ 24 ساعت قبل از ساعت پرواز می باشد

2- بابت باطل کردن هر مسیر پروازی تا 72 ساعت قبل از ساعت پرواز مبلغ 150 درهم امارات و تا 24 ساعت قبل از ساعت پرواز مبلغ 200 درهم امارات بعنوان جریمه کسر و مابقی بلیط بصورت اعتباری تحت همان شماره رزرواسیون به مدت یکسال از تاریخ پرداخت جهت استفاده همان مسافر و یا بستگان درجه اول با تعاریف ياتا IATA با ارائه مدارک کافی قابل استفاده می باشد و هیچ وجهی به صورت نقدی مسترد نخواهد شد، تبصره 1- آخرین فرصت برای باطل کردن بلیط 24 ساعت قبل از ساعت پرواز بوده و پس از آن در صورت عدم استفاده بلیط،بلیط سوخت کامل خواهد شد.

ماده 3- سایر شرایط و قوانین هواپیمایی ایر عربیا

درطول پرواز مسافرین میتوانند با پرداخت بها به درهم یا دلار از رستوران هواپیما استفاده نمایند
جهت پرواز بین المللی نیاز به مدارک ذیل میباشد 1)گذرنامه معتبر 2)ویزای معتبر 3)بلیط معتبر
اطمینان از مدارک فوق به عهده مسافر میباشد لذا مسافرین حتما می بایستی نسبع به تطبیق کلیه موارد بر مبنای گذرنامه و بلیط و ویزا و تاریخ اعتبار آنها اقدام نمایند
پروازهای ایرعربیا شامل یک کلاس پروازی یکسان میباشد. تمامی هواپیماها ایرباس 320آ با تاریخ ساخت 2004 لغایت 2009 هستند و دارای 27 ردیف 6 تایی صندلی و با فاصله 32 اینچ می باشد.
دفتر صادرکننده بلیط مجاز می باشد مبلغ 50 درهم روی پرواز شارجه و مبلغ 75 درهم پرواز ادامه مسیر بعنوان حق صدور بلیط به مبلغ نهایی اضافه نماید.
خانمهای باردار تا 28 هفتگی (7 ماهگی ) نیاز به ارائه مجوز پزشکی ندارند و تنها با رجوع به میز پذیرش، فرم مخصوص خانمهای باردار را تکمیل کرده و به مسئولین این شرکت تحویل میدهند اما پس از 7 ماهگی همراه داشتن مجوز پزشک معتبر با تاریخ حداکثر یک هفته قبل از روز پرواز الزامی است و در صورت عدم اطلاع و ارائه مدارک فوق مسئولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.
جهت خدمات ویژه نظیر ویلچر و یا خدمات پزشکی می بایستی با درج در بلیط و اعلام آن به مسئولین و پرداخت وجوه مقرر این خدمات انجام پذیرد. از مسافرینی که نیازمند استفاده از خدمات ویژه پروازی می باشند تقاضا می شود هنگام پذیرش با نمایندگان این شرکت جهت هماهنگیهای لازم اقدام کنند تا این شرکت از حداکثر رضایت مسافرین محترم برخوردار باشد.
طبق قوانین تعیین شده یاتا مبالغ قابل پرداخت بابت خسارت بار مفقودی در صورت پیدا نشدن آن تا 45 روز پس از دریافت گزارش مسافر حداکثر 20 دلار بابت هر کیلو می باشد. لذا از مسافرین تقاضا میشود از حمل هر گونه اشیا قیمتی و گرانبها بدون بیمه جداً خودداری نمایند در غیر اینصورت مسئولیت هزینه آن بر عهده خود مسافر میباشد و شرکت مسئولیتی نخواهد داشت.

 

نمایندگی فروش هواپیمایی ایر عربیا

نمایندگی فروش هواپیمایی ایر عربیا

خدمات رزرواسیون آنلاین پروازهای ایر عربیا آژانس مسافرتی

امکان صدور بلیط ایر عربیا کلیه مسیرهای پروازی هواپیمایی ایر عربیا بدون محدودیت

رزرو و صدور بلیط ایر عربیا پروازهای تهران – شارجه و ادامه مسیر با ایر عربیا

امکان رزرو و صدور بلیط های ارزان قیمت هواپیمای ایر عربیا

امکان رزرو و صدور کلاسهای مختلف پروازی ایر عربیا

امکان سفارش خدمات ارزشمند داخل کابین مانند انتخاب صندلی ، انتخاب منوی غذا و …

مزایای رزرو و صدور بلیط توسط آژانس فرازشید سیر :

 • فرازشید سیر اولین و تنها صادر کننده بلیط پروازهای دو سر خارجی در ایران
 • فرازشید سیر اولین و تنها صادر کننده بلیط پروازهای داخلی کلیه کشورها در ایران
 • فرازشید سیر اولین و تنها صادر کننده بلیط پروازهای داخلی و بین شهری کلیه کشورها در ایران
 • فرازشید سیر اولین و تنها صادر کننده بلیط های چارتری خارج از کشور در ایران
 • فرازشید سیر اولین و تنها صادر کننده بلیط کلیه ایرلاین های در کلیه مسیرها در سرتاسر دنیا
 • امکان صدور بلیط های سوتو ( SOTO ) با مبداء خارج ایران به مقصد ایران
 • امکان رزرو پروازهای بدون اخذ هزینه
 • رزرو و صدور بلیط به صورت آنلاین و آنی
 • رزرو بلیط در کلیه مسیرها بدون محدودیت
 • بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • ارسال بلیط به صورت رایگان
 • بزرگترین افتخار فرازشید سیر ارائه خدمات رزواسیون پروازهای دو سر خارجی به آژانسهای مطرح و معتبر ایرانی می باشد

چرا باید  فرازشید سیر را به عنوان آژانس مسافرتی خود انتخاب کنید؟

برای سفر خود نیاز به ویزا دارید می توانید روی خدمات اخذ روادید و ویزای فرازشید سیر حساب کنید تا همه امور طبق برنامه پیش برند.

شما می توانید برای مشاهده خدمات اخذ ویزا توسط فرازشید اینجا کلیک کنید

برای رسیدن به مقصد خودتون نیاز به بلیط هواپیما دارید؟ چه پرواز داخلی چه بین المللی ؟ فرازشید سیر از پس این نیاز شما برمیاد.

شما می توانید برای مشاهده خدمات رزرواسیون پرواز در سرتاسر دنیا توسط فرازشید اینجا کلیک کنید

چرا باید از پرواز چارتر استفاده کنیم؟ چون میتونیم با استفاده از پروازهای چارتر هزینه سفر خود را کاهش دهیم.

شما می توانید برای مشاده برنامه پروازهای چارتری فرازشید سیر اینجا کلیک کنید

محل اقامت شما باید مطابق با میل شما باشه. قصد رزرو هتل دارید؟ هتل ارزان یا لوکس کجاش فرقی نمی کنه افتخار رزرو هتل خودتون رو به فرازشید سیر بسپارید.

شما می توانید برای مشاهده خدمات رزرواسیون آنلاین هتل در سرتاسر دنیا توسط فرازشید اینجا کلیک کنید.

نیاز به تور گردشگری , نمایشگاهی , تفریحی , علمی , پزشکی و … دارید؟ هر آنچه که نیاز دارید پیش ماست. با خدمات رزرواسیون آنلاین فرازشید سیر تور مسافرتی خود را باب میل خود سفارش دهید.

شما می توانید برای مشاهده تورهای متنوع فرازشید سیر اینجا کلیک کنید

در کشوری نیاز به خدمات گردشگری دارید؟ نیاز به ترانسفر , مترجم یا تور لیدر دارید؟ فرازشید سیر و کارگزاران مجرب بومی طرف قرارداد می تونند به شما خدمات ارزشمندی ارائه دهند.

شما میتونید برای سفارش خدمات خاص گردشگری اینجا کلیک کنید و  با ما تماس بگیرید.

چه خوبه که میشه با فرازشید سیر از هر طریقی تماس گرفت و به راحتی ارتباط برقرار کرد.

برای تماس با ما اینجا کلیک کنید

0 0 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک
اطلاع از
guest
5 نظرات
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
وحید
وحید

پرواز ایر عربیا رو بنده بلای کلومبو استفاده کردم پرواز خوب و ارزانیبود فقط هزینه کترینگ باید پرداخت کنید

m. j
m. j

زباله ترین پروازی که تا بحال دیدم همین ایر عربیا است که هیچ پشتیبانی و پاسخگویی ندارد / از چندماه پیش مشکلی هست از طرف خودشان ، هیچ نمایندگی و حتی دفتر مرکزی شارجه هم پاسخو نیست ، بیش از ده بار ایمیل فرستادم به زبان های مختلف ، اما اصلا” جواب نمیدهند .

m. j
m. j

درود
جالبه که صادر کننده بلیط دفتر مرکزی ایر عربیا است و شفاها” میگوید و کتبا” هم پایین بلیطم نوشته و مُهر العربیه هم زده است که حق با من ِ مسافر است اما میگوید شارجه پاسخ مارا نمیدهد و ما کاری از دستمان بر نمی آید !